Pohled na budovu autoservisu

Co umíme

Autoservis

Naše firma se zabývá kompletním servisem osobních a malých dodávkových vozidel.
Od roku 2006 jsme zařazeni v koncepci Partner ELIT, která nám zajišťuje pružnou dodávku kvalitních autodílů.

servis@auto-kriz.cz

604 261 115

Kromě běžného servisu nabízíme

seřízení geometrie náprav
servis klimatizací
diagnostiku elektronických systémů automobilů
montáž mechanického i elekrtonického zabezpečení automobilů
prodej autodílů a příslušenství
montáž příslušenství
kompletní vyřízení poj. událostí včetně jednání s pojišťovnami
odtahy vozidel

Diagnostika

Zabýváme se kompletní diagnostikou elektronických systémů automobilů bez rozdílů značek.
K diagnostice elektronických závad používáme nejmodernější sériové i paralelní přístroje.

servis@auto-kriz.cz

604 261 115

Náhradní díly

Naše firma vám kromě servisu automobilů nabízí také dodávku náhradních dílů a příslušenství pro váš vůz.
Jsme ovšem také vybaveni vyhledávači a ceníky originálních dílů výrobců. Tyto katalogy zaručují při vyhledávání podle VIN vždy ten správný díl pro daný automobil. Ne pokaždé je možné díl nahradit kvalitním dílem z druhovýroby, a proto je možnost vyhledávání a objednání těchto dílů při servisu automobilů důležitá

servis@auto-kriz.cz

604 261 115

V sortimentu máme i kvalitativně rovnocenné náhradní díly od renomovaných výrobců, jako jsou např.

Bosch
Brembo
Siemens
Textar atd.

Nabídka příslušenství obsahuje:

tažná zařízení
střešní nosiče
nosiče kol a lyží
střešní boxy atd.

Pneu

K našim službám patří samozřejmě i služby pneuservisu. Pneu na vašem voze přezujeme, opravíme defekt i uskladníme. Neztrácejte svůj čas hledáním pneu na internetu a nechte si od nás udělat cenovou nabídnu na nové pneu – v případě potřeby i s odbornou radou. Vyřešíme i případný problém s TPMS (monitorování tlaku pneumatik) – tz. diagnostiku problému, spárování či výměnu snímačů TPMS.

DPF/FAP

Řešíme veškeré problémy s částicovými filtry-kontrola funkce, servisní regenerace, výměny DPF/FAP filtrů-případně jejich čištění technologií Advanpure.

Advanpure logo

Fleet Service

Servisní síť pro vozové parky firem je tvořena vybranými autoservisy ze sítě PARTNER ELIT, které musí splňovat specifikovaná kriteria zejména v oblasti technologického vybavení a autodiagnostiky, softwarového vybavení a kapacity oprav.
Díky kombinaci kvalitních dílů od společnosti ELIT (originálních či kvalitativně rovnocenných), které jsou levnější než díly dodávané výrobci vozidel, a levnějším cenám servisních prací, představuje servisní síť CAR FLEET SERVICE úsporné řešení pro velké, střední i malé firemní vozové parky.
KLIENTEM autoservisů jsou tedy firmy, které mají více středisek a provozují svá vozidla po celé ČR, ale i firmy menší, s lokální působností.
V rámci toho projektu zajišťujeme servis např. pro firmy Vertico, Sitel, Leasplan.

Naše společnost je
zařazena do konceptu CFS

Poradenství

Jako doplňkovou službu pro naše zákazníky nabízíme poradenství a konzultace, např. při koupi ojetého automobilu zajistíme objektivní posouzení stavu automobilu, a to také u vámi zvoleného prodejce. Taková prohlídka odborníkem vám může při koupi vozu a jeho dalším užívání ušetřit nemalé finanční prostředky. Při dnešním stavu většiny ojetin může investice pár stokorun ušetřit kupujícímu i desetitisíce za následné opravy. Dle vašeho požadavku můžeme tyto vozy prověřit pomocí diagnostického přístroje a také nechat provést výpis ze systému Autotracer společnosti Cebia, ze kterého lze vyčíst historii, identifikátory, aktivní leasingy a úvěry u českých společností a prověřit, zda není vůz nahlášený jako kradený. Další doplňkovou službou je zhotovení, popř. kontrola rozpočtu opravy pro pojišťovny, policii atd., pro kalkulace opravy karoserie např. po nehodě, ale i mechanických částí používáme software GT motive. Tento software používá většina pojišťoven a akceptuje ceny těchto kalkulací

servis@auto-kriz.cz

604 261 115

BG POINT

Nabízíme profesionální přípravky BG.

Logo BG POINT